Oleje zimnego tłoczenia z Lipówki
Olej z Lipówki

Olej konopny

Zawarte w oleju konopnym kwasy tłuszczowe, witaminy, fosfolipidy, antyoksydanty i minerały to najlepszy, naturalny sposób, by zapewnić skórze zdrowy i młody wygląd.

Olej konopny jest tłoczony na zimno. Jego główną zaleta jest wyjątkowa zawartość niezwykle cennych dla organizmów kwasów Omega 6 i Omega 3 w najlepszych dla człowieka proporcjach 3:1. Jednak nie tylko niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe stanowią o sile oleju konopnego. Zawiera on również rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A, D, E oraz K, fosfolipidy, fitosterole, minerały, chlorofil i przeciwutleniacze.

Olej konopny z powodzeniem można stosować bezpośrednio na skórę, doskonale się wchłania, odżywia i regeneruje. Regularnie stosowany poprawia widocznie koloryt skóry, pozwala zachować jej dobrą kondycję oraz elastyczność. Dodatkowo łagodzi podrażnienia i stany zapalne, może by c stosowany z powodzeniem przez osoby o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Jest także skuteczny w zapobieganiu chorobom skóry oraz przyspieszaniu regeneracji w przypadku jej uszkodzenia.

etykieta

Składniki odżywcze na 100 g

Węglowodany 5,000 g
Białka 1,000 g
Tłuszcze w tym: 94,000 g
- nasycone kwasy tłuszczowe 10,000 g
- jednonienasycone kwasy tłuszczowe 15,000 g
- wielonienasycone kwasy tłuszczowe 75,000 g
W tym: Kwas linoleinowy 52,000 g
Kwas linolenowy 20,000 g
Kwas gamma-linolenowy 3,000 g

Zawatość energetyczna: 880 Kcal/3682 KJ

Stosowany w pieczeniu, makaronach, deserach, kosmetyach oraz do bezpośredniego spożycia

linia
przygotowane przez augustyn